Mondo di Vinegre

Witaj w świecie MONDO, świecie niezwykłych doznań nie tylko kulinarnych!

Uważamy, że restauracja to pewnego typu scena, na której główną role grają nasi goście. To właśnie dla Was tworzymy to miejsce – dla Was tworzymy ten spektakl.

Pierwsze skrzypce w naszej restauracji grają serwowane przez nas dania.
Oryginalne kompozycję, najwyższej jakości produkty, malują na naszych talerzach wyśmienite kreacje. Każdego roku, prezentujemy dwa odrębne sezony naszej karty dań: wiosna-lato oraz jesień zima. Ponieważ rutyna odbiera sztuce wolność, kilka razy w roku w naszym kulinarnym line-upie, przedstawiamy limitowane sezonowe menu. Reżyserami smaku są utalentowani i nagradzani kucharze, Piotr Jarynowski &Sławek Gutowski.

Świadomi jak ważne w kulinarnym show jest przestrzeń do cieszenia się smakiem, wybraliśmy wyjątkowe miejsce. Tutaj nazwa mówi sama za siebie, Muzeum Emigracji, historyczny budynek Dworca Morskiego. Nasza scenografia to loftowe wnętrza z panoramicznym widokiem na port Marynarki Wojennej, które dopełniają całości. Błękit fal oraz bezustanny ruch statków jest imponującym dodatkiem do głównego widowiska w środku restauracji.

Kolejnymi jakże istotnym aktem naszego spektaklu jest starannie wyselekcjonowana kolekcja win oraz autorska karta koktajli, tworzona przez Radosława Filipkowskiego.

W kuluarach naszej przestrzeni znajdziecie również maleńkie bistro, w którym zjecie smaczny lunch lub napijecie się aromatycznej kawy.

Nad całym artystycznym przekazem, opiekę sprawuje Patrycja Riahi-Pawlak. Jej pasja, talent i zaangażowanie w tworzeniu restauracji, stworzyło kilka wyjątkowych miejsce na kulinarnej mapie trójmiasta, w tym właśnie MONDO DI VINEGRE.